21m2 TEKERLEKLİ TARLA EVİ- KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETİR-36 TAKSİTLE

₺38,000

Sorun bildir
İsteğiniz işleniyor, Lütfen bekleyin ....

Ek Bilgi

ŞehirKocaeli / Gebze / Balçık Mh.

LÜTFEN AÇIKLAMANIN TAMAMINI OKUYUNUZ…!

KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 6 – 9 – 12 TAKSİT

DİLERSENİZ HİÇ PEŞİNAT VERMEDEN, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASINDAN ADINIZA 36’AY TAKSİTLİ ANINDA KREDİ’DE ÇIKARTABİLİRİZ (VADE FARKI OLUŞMAKTADIR)

Bu ürünümüzün İki oda, wc, duş ve mutfaklıdır. İç ve dış duvarları betopan kaplamadır. Dış duvarları istediğiniz renge boyuyoruz. Konteynerin etrafında 25×25 cm ölçüsünde parapet şapka vardır. Parapet şapka dahil ölçü 350x750cm’dir.

Tekerlek sistemi sadece ileri ve geri gidebilir şekilde tasarlanmaktadır. Bu tekerlek sistemi gerçek bir römork sistemine sahip değildir. Ruhsatı, fren mekanizması ya da makasları yoktur. İleri geri 100-200 metre gidip gelebilir. Bu üründeki amacımız belediyeden izin almaya gerek kalmadan bağ – bahçe ve tarlalarda konaklayabileceğiniz konteyner evler yapabilmektir. 

Dış duvarlar düz betopan kaplamadır, İsteğe göre ceviz ya da akça renklerine boyanır (opsiyonel olarak ahşap desen betopan ve taş desen de yapıyoruz) Betopan kansolojen değildir. Su, nem ve haşereden etkilenmez. İç duvarlarda düz betopan kaplamadır ve kum beji boyalıdır 
Tavan ve wc bölmesi pvc beyaz lambri kaplamadır. (opsiyonel olarak ahşap desen pvc lambride yapılır)

Zemin pvc mineflo kaplamadır. (opsiyonel olarak laminant parke yapıyoruz)

Pencereler 150×200 ölçüsünde beyaz renkdir ve 2 adet pencere vardır

Dış kapı sandwich panel kapıdır.  (Opsiyonel olarak çelik kapı’ ya da komple camlı pvc kapı da takıyoruz)

Tüm elektrik ve su tesisatı yapılıdır. Zemin betonu gerekmez. Ancak zeminin mutlaka düz olması ve tekerleklerin arkasında (aks altında) görünmeyecek şekilde şaseyi destekleyen sağlam taş yerleştirmeniz gerkiyor. 

Belediyeden izin almak gerekirse diye lazım olacak 3000 TL değerindeki “Konteyner Statik Hesabını” ücretsiz olarak müşterilerimize veriyoruz. 

İsteğe göre konteyner evlerimize aşağıdaki Ekstra Özelliklerde yapıyoruz :

Dış ahşap desen betopan farkı : 4.500 TL
Çelik kapı farkı :1.600 TL
Laminanat Parke farkı : 1.300 TL
Taş yünü izolasyon farkı : 1.100 TL
150 x 200 pencereye korkuluk farkı : 1.000 TL (2adet)
150 x 200 pencereye sabit sineklik farkı : 800 TL (2adet)
Konteyner üstüne ekstra çatı : 4.500
1metrelik mutfak üst dolabı :550 TL
Duşakabin : 1000 TL

Amerikan Panel Kapı 2 adet : 800
Ahşap desen pvc tavan kaplama farkı : 1000 TL
Köşe beyaz söve farkı : 850 TL

ARSAMDA ELEKTRİK VE SU YOK DİYE ÜZÜLMEYİN

11.000 TL fark ile 3000 watt’lık güneş enerji sistemi montajımız da bulunmaktadır. Bu sistem ile Mini buzdolabı, 32″ televizyon. Tüm aydınlatma lambalarınızı çalıştırabilir ve şarjlı cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Dalgıç pompa çalıştırır (Yaklaşık 50 metreye kadar kuyudan su da çıkartabilir)

1-2-3-4 VE 5 TONLUK YER ALTI YA DA YER ÜSTÜ SU DEPOLARIMIZDA BULUNMAKTADIR. SU DEPOLARIMIZ İÇİN LÜTFEN FİYAT ALINIZ.

YER ALTI SU DEPOLARINDAN SUYU ÇEKMEK İÇİN HİDROFOR KULLANMANIZ GEREKECEKTİR. HİDROFOR İÇİN DE ELEKTRİK GEREKİYOR. GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİMİZİ SATIN ALARAK BU İTİYACINIZI DA ÇÖZMÜŞ OLACAKSINIZ 

Fiyatlarımız nakliye hariç’ tir. Nakliye ücreti arsanızın il, ilçe ve mahallesine göre değişmektedir. Nakliye ücretini ve diğer teknik detayları öğrenmek için arayıp bilgi alabilirsiniz. Nakliye konusunda yardımcı oluyor ve size en uygun fiyatı bulmaya çalışıyoruz.

13 Eylül 2021 11:40

Liste Kimliği N / A 23 toplam görüntüleme,0 bugün

Yorumlar