Cumbul Çelik Evden Tiny House 2,50×8 20 m2 Anahtar Teslim

₺210,000

Sorun bildir
İsteğiniz işleniyor, Lütfen bekleyin ....

Ek Bilgi

ŞehirBursa / Nilüfer / Alaaddinbey Mah.

                                                Tiny House 

                                               2,50×8   20 m2 Ruhsatlı Anahtar Teslim

Dilediğiniz yere götürebilir tarlanızda istediğiniz yere çekebilirsiniz.

Beton ihtiyacına son ayarlanabilir zeminli mobil evlerimizi dilediğiniz tüm arazi şartlarında güvenle kullanabilirsiniz.

Hafif çelik vidalı sistem galveniz kaplı çelik karkas

Galveniz kaplı ve torsiyonlu frenli dingil sistemli şase

Dış cephe kaplaması ahşap

Yalıtım folyolu cam yünü

İç cephe kaplaması alçıpan  üzeri 3 boyutlu silinebilir duvar kağıdı

Zeminler parke

Tüm elektrik tesisatları ve temiz su, pis su tesisatları hazır

Projeye uygun özel mutfak

Banyo seramik kaplamaları ve wc, lavabo, çeşmeler

Nakliye alıcıya aittir. 

TÜM TÜRKİYEYE NAKLİYE İMKANI MEVCUTTUR

CUMBUL ÇELİK KONSTRÜKSİYON  

Türkiyemizin Her İline Montaj İmkanımız Mevcuttur…

İletişim: 0553 680 34 16 – 0224 413 00 45 

Özel Proje Çizim ve Üretimi

Çelik konutlarda hayallerinizdeki yapıyı oluşturmak için özel projelendirme hizmeti sağlıyoruz. Yaşam alanınızı sizin istekleriniz çerçevesinde tasarlıyor, beğeninize sunuyor ve hayallerinizde ki yapıları sizin için üretiyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Yapılar Hakkında

Cumbul Group ile çelik konstrüksiyon yapıların avantajları;

 • Depreme karşı güvenlidir. Deprem afetine karşı hazırlıklı olursunuz.
 • Çelik Konstrüksiyon yapılar ses ve ısı yalıtımı konusunda üstün yapılardır.
 • Hızlı ve ekonomik bir inşa sürecine sahiptir.
 • Her bütçeye uygun proje üretimi sağlanabilir.
 • Sizin yapınızı, sizin isteklerinize göre çiziyor ve tasarlıyoruz.
 • Çelik yapılar maliyet olarak uygun yapılardır ve tasarımsal olarak değişiklikler maliyetlerde büyük oynamalar yaratmamaktadır. Bu da uygun maliyetler ile istediğiniz yaşam alanına ulaşılabilirliği arttırmaktadır.
 • Mimari, elektrik ve mekanik çözümlerde büyük kolaylık ve esneklik sağlar.
 • Kolonsuz ve kirişsiz tasarımı, iç mimari ve dekorasyon rahatlığı sağlar, ferah ve daha geniş iç mekânlar sunar.
 • Çelik evlerde kat sınırlaması yoktur, dünyanın en yüksek binaları çelik konstrüksiyon olarak inşa edilmişlerdir.
 • Hafifliğinden dolayı en kötü zemin koşullarında dahi inşa edilebilir.
 • Planladığınız yaşam alanına ulaşmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve plan/projenizi anlatmak. Size, isteğinize ulaşma yolunda yardımcı olmaktan gurur duyarız.
 • Cumbul Çelik Konstrükisyon olarak siz değerli müşterilerimize full anahtar teslim yapılar sunuyoruz.

Çelik yapılar, ileri yapı teknolojileri ile üretilen kalıcı, sağlam, sağlıklıdır. Her türlü arazi ve iklim koşullarında kolay ve kısa süreçlerde inşa edilebilen yapılardır. Yapım süreci iklim koşullarından etkilenmez. Ülke sınırları içerisinde tüm bölgelere inşasını yapmaktayız.

Cumbul Çelik Konstrüksiyon olarak size özel projeleri, sizinle birlikte tasarlayarak oluşturuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile projelendirdiğimiz yapılarınızı, yine profesyonel saha ekibimiz ile inşa ediyoruz. 

Neden Çelik Yapı?

ÇELİK neredeyse tamamı deprem kuşağında olan TÜRKİYE için vazgeçilmez olan çelik yapı sitemini en son teknolojiyle donatılmış fabrikasında kentsel dönüşüme ve çevreye duyarlı yaklaşımıyla üretim yapmaktadır.
KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN ALTERNATİF
ÇELİK YAPILAR son yıllarda kentsel dönüşüm çerçevesinde çıkarılan kanunlar ile mevcut fiziksel durumun ve çevre görüntüsünün geliştirilmesi, güzelleştirilmesi ve daha sağlıklı bir yerleşim düzeni sağlamakta çok büyük bir alternatiftir. Kentsel dönüşüm sürecinde belirtilen amaçlara uygun yapı sistemi kullanılması zorunluluk olduğu açıkça belirtilmiştir. Bu nedenle gelişmiş ülkelerin çoğunda kullanılan ÇELİK YAPI sistemi, neredeyse tamamı deprem kuşağında olan TÜRKİYE için vazgeçilmez bir yapı sistemidir. Çünkü çelik yapı sistemi üretiminde kullanılan son teknoloji sistemleri ve çelik konstrüksiyonu sayesinde güvenliğin öne çıktığı bir yapı sistemi olarak diğer yapılardan çok farklıdır.
AZ KATILI, ESTETİK, KONFORLU VE ÇEVREYE DUYARLI YAŞAM ALANLARI
Hafif yapı sistemleri depreme dayanıklılığının yanı sıra kentsel dönüşüm ile hedeflenen estetik ve çevreye duyarlılık konusunda farkını ortaya koyuyor.Az katlı yapılarıyla gökyüzünü rahatlıkla görebileceğiniz, insan için daha fazla yaşam alanı sunan, yeşilin öne çıktığı konforlu bir yaşam alanı oluşturabileceğiniz çelik yapı sistemiyle alternatifleriyle kıyaslanamayacak kadar kısa bir sürede inşa edilir.
ÇELİK, EKONOMİKTİR
Ön üretimli, fabrikasyon taşıyıcı elemanlar, düşük fiyata yüksek kalite sağlamakta ve inşaat süresini çok kısaltmaktadır. Çelik, taşıma kapasitesinin ağırlığına oranı en yüksek olan malzemedir. Çeliğin yüksek taşıma kapasitesi sayesinde çelik yapı elemanları, daha küçük kesit ve ölçülerde, daha hafif ve mükemmel kalitelerde üretilmektedir. Çelik yapılarda taşıyıcı eleman boyutları ahşap ve betona göre çok daha küçük olduğu için çok daha fazla kullanım alanı elde edilmektedir. Bu da yapı alanının daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Fiyat dengesi ve kısa yapım süreleri insanların daha erken yerleşmelerine imkan vererek daha az kira, faiz ve maliyet avantajı elde etmelerine olanak vermektedir.
ÇELİK, DEPREME KARŞI DAYANIKLIDIR
Çeliğin yüksek mukavemeti, esnekliği ve hafifliği depreme dayanıklı en iyi inşaat malzemesi olmasını sağlamaktadır. Çelik, aldığı darbelere karşı koyabilen ve kırılmadan hafif deformasyonlarla gelen darbeyi engelleyen bir malzemedir. Çelik yapı hafiftir. Yapının kütlesi ne kadar büyük olursa depremde etkileneceği kuvvet de o kadar büyük olacaktır. Deprem kuvvetini azaltacak tek unsur ise yapının hafifletilmesidir. Çelik evler betonarme yapılara oranla yaklaşık 5 kat daha hafiftir. Bu da binaya gelen deprem yükünü 5 kat azaltacaktır.
ÇELİK, ÇEVRECİDİR
Çelik, dayanıklı ve tekrar kullanılabilen bir malzemedir. Çelik binaların sökümünden çıkan malzeme geri kazanılmaktadır. Hafif çelik malzemeden yapılan bir binanın iskeleti 7-8 hurda otomobilden elde edilebilmektedir. Buna karşılık benzer bir yapıyı ahşaptan yapmak için yaklaşık 50 ağacın kesilmesi gerekmektedir. 
ÇELİK, HIZLIDIR
Temel ve su basman haricinde betona ihtiyaç olmadığı için çelik Konstrüksiyon un montajı hava şartlarına bağlı kalmaksızın çok hızlı yapılabilmektedir. Bu da sermaye ihtiyacının azalmasına ve inşaat maliyetlerinin düşmesine imkan sağlamaktadır. 200 m2 bir evin montajı 20 gün gibi kısa bir sürede tamamlanabilmektedir.
ÇELİK, KALİTELİDİR 
Tüm dünyada uluslararası standartlarla belirlenmiş özelliklerde üretilen ve tamamen endüstriyel bir ürün olan çeliğin kalitesi üretiminin her aşamasında kontrol edilerek belgelenmektedir. Yapımcı yada kullanıcı malzemenin fiziksel özelliklerine müdahale edememektedir. Teorik hesap değerleri de uygulamada da aynen geçerli olmaktadır. Betonun içine gizlenmediğinden projeye ve standartlara uygunluğu her zaman denetlenebilme imkanı sağlamaktadır. 
ÇELİK, PASLANMAZDIR
Hafif çelik taşıyıcı üretiminde galvaniz kaplı çelik kullanıldığından korozyon direnci yüksektir, paslanma olmamaktadır. Ahşaptaki gibi çatlama, zamanla böceklenme yaşanmamaktadır. Cumbul  Çeliğin evlerinde kullandığı çelik, Erdemir Demir Çelik Fabrikalarının uluslararası standartlarda ve kalitede ürettiği galvanizli çelikten oluşmaktadır. 
ÇELİK, ESNEKTİR
Modern ve geleceğe yönelik binalarda, çeliğin getirdiği diğer bir önemli faktör, yerleşimdeki esnekliktir. Hızla değişen yaşam tarzımızın mekanlarımıza uyumu, çelik yapılarda daha kolay ve ekonomik olarak sağlanabilmektedir. Yıllar sonra oluşabilecek koşullara göre taşıyıcı olmayan bölme duvarlar kaldırılarak veya yerleri değiştirilerek ihtiyaçlarınız karşılanabilmektedir.
ÇELİK, YILDIRIMA KARŞI KORUR
Çelik Konstrüksiyon diğer taşıyıcı sistemlerden farklı olarak yıldırıma karşı da koruma sağlamaktadır. Çünkü çelik iskelet toprağa giden bir yol oluşturarak patlama, ufak çaplı yangın ve kişisel yaralanma risklerini azaltmaktadır.

 

Bizimle iletişime geçin…

www.cumbulcelikev.com

15 Kasım 2021 11:54

Liste Kimliği N / A 22 toplam görüntüleme,1 bugün

Yorumlar