DOĞAYA VE DOĞANIZA UYGUN EV!

₺120,000

Sorun bildir
İsteğiniz işleniyor, Lütfen bekleyin ....

Ek Bilgi

Telefon
ŞehirMuğla / Fethiye / Çiftlik Mh.

Biomantolamanın dayanıklı ve sağlıklı dokusunun modern çizgilerle buluştuğu modüler bir evimizdir. Minimalist yaşam tarzına hitaben tasarlanan modelimiz, tamamen fabrikada bitmektedir.

İşlevsel ve ergonomik planlanmış detaylarıyla, inşaat ayrıntılarıyla uğraşmadan sahip olup, hayalinizdeki yerde yaşayacağınız, taşınabilir bir yapıdır.

Keyif ve konfor ile yaşayacağınız donanımlarla tasarlanmıştır.

Ergonomik  bir salon, ayrıntıları konforunuzu etkilemeyecek şekilde düşünülmüş bir mini mutfak, yine iyi çözümlenmiş bir banyo ve ayrı bir yatak odasından oluşmaktadır.

Terası dilediğiniz gibi büyütebilirsiniz, ayrıca klasik anlamda betonarme temel ile uğraşmanıza gerek yok, helezonik toprak vidalarıyla pratik ve sağlam temel çözümleri sunulmaktadır.

 

Bu modeli dilerseniz kendi zevkinize de uyarlayabilir, üzerinde isteklerinize uygun değişiklikler yapabiliriz. Dilerseniz tamamen kendi hayallerinizdeki evi tasarlamamızı isteyip rüyanızı gerçekleştirebiliriz.

Evinizi iki şekilde; ileri kaba ve anahtar teslim olmak üzere satın alabilirsiniz. Tüm bunların kapsamları detaylı şekilde aşağıdaki bölümde verilmiştir.

 

Başlangıç fiyatları olarak ifade edilen fiyatlar, ileri kaba teslim kapsamına girmektedir.Tüm fiyatlar fabrika çıkış fiyatlarıdır. Saha ve diğer dış işler başlangıç fiyatlarına dahil edilmemiştir.

 

Fabrika dışı işler için talebinize göre, arsanız, lokasyonunuz ve diğer konular detaylı analiz edildikten sonra  ayrıca fiyatlama yapılmaktadır. Fabrika dışı hizmet ve fiyatlama politikamız oldukça şeffaf ve nettir, böylece herşeyi en baştan görür ve sürpriz yaşamazsınız.

 

Dilerseniz opsiyonel hizmetlerimizden seçim yapıp talepte bulunabilir ve bütçenize uygun teklifler alabilirsiniz.

Fiyatlar 180 gün aralıklarla güncellenmektedir. Geniş garanti kapsamı ve kredi avantajları konusunda bilgi almak için lütfen www.fertighaustr.com adresini ziyaret ediniz veya 0212 999 91 89 satış ofisimizi arayınız.

1 Temmuz 2021 18:06

Liste Kimliği N / A 18 toplam görüntüleme,0 bugün

Yorumlar