PREFABRİKTE ESTETİK VE KALİTE!

₺187,000

Sorun bildir
İsteğiniz işleniyor, Lütfen bekleyin ....

Ek Bilgi

Telefon
ŞehirKocaeli / İzmit / Akmeşe Atatürk Mh.


Sağlık ve huzur veren ahşabın yoğun kullanımıyla tamamlanan bir evimizdir. Aydınlık ve ferah cephesiyle konforlu yaşam tarzına hitaben tasarlanan modelimiz, tamamen fabrikada bitmektedir.

İşlevsel ve ergonomik planlanmış detaylarıyla, inşaat ayrıntılarıyla uğraşmadan sahip olup, hayalinizdeki yerde yaşayacağınız doğanıza uygun bir yapıdır.

Keyif ve konfor ile yaşayacağınız donanımlarla tasarlanmıştır.

Ferah  bir salon, ayrıntıları konforunuzu etkilemeyecek şekilde düşünülmüş açık mutfak, yine iyi çözümlenmiş bir banyo ve ayrı iki yatak odasından oluşmaktadır.

Terası dilediğiniz gibi büyütebilirsiniz, ayrıca klasik anlamda betonarme temel ile uğraşmanıza gerek yok, helezonik toprak vidalarıyla pratik ve sağlam temel çözümleri sunulmaktadır.

 

Bu modeli dilerseniz kendi zevkinize de uyarlayabilir, üzerinde isteklerinize uygun değişiklikler yapabiliriz. Dilerseniz tamamen kendi hayallerinizdeki evi tasarlamamızı isteyip rüyanızı gerçekleştirebiliriz.

Evinizi iki şekilde; ileri kaba ve anahtar teslim olmak üzere satın alabilirsiniz. Tüm bunların kapsamları detaylı şekilde aşağıdaki bölümde verilmiştir.

 

Verilen fiyat, anahtar teslim teslim kapsamına girmektedir. Tüm fiyatlar fabrika çıkış fiyatlarıdır. Saha ve diğer dış işler başlangıç fiyatlarına dahil edilmemiştir.

 

Fabrika dışı işler için talebinize göre, arsanız, lokasyonunuz ve diğer konular detaylı analiz edildikten sonra  ayrıca fiyatlama yapılmaktadır. Fabrika dışı hizmet ve fiyatlama politikamız oldukça şeffaf ve nettir, böylece herşeyi en baştan görür ve sürpriz yaşamazsınız.

 

Dilerseniz opsiyonel hizmetlerimizden seçim yapıp talepte bulunabilir ve bütçenize uygun teklifler alabilirsiniz.

Fiyatlar 7 gün aralıklarla güncellenmektedir. Geniş garanti kapsamı ve kredi avantajları konusunda bilgi almak için lütfen www.fertighaustr.com adresini ziyaret ediniz veya 0212 999 91 89 satış ofisimizi arayınız.

6 Haziran 2021 01:53

Liste Kimliği N / A 7 toplam görüntüleme,0 bugün

Yorumlar