TINY HOUSE PLAKA VE RUHSAT SIFIR ALICI ÜZERİNE ÇIKARTILACAK

₺170,000

Sorun bildir
İsteğiniz işleniyor, Lütfen bekleyin ....

Ek Bilgi

Telefon
ŞehirBalıkesir / Gönen / Muratlar Mh.

Tiny House ev;

PLAKA VE RUHSAT SIFIR ALICI ÜZERİNE YAPILACAKTIR.

4 mevsim iklim koşullarına göre üretildi yaz kış istenildiği gibi kullanılabilir

Alt şase 4 şase üzeri tekerlek ve dingil oluşturularak, 16 mm Npu dan yapıldı, ana kargas 80×80 profilden, yanlar 40×40 profilden, yan kayıtlar 30×40 profilden oluşturuldu.

Dış ağaç kaplana 1. Sınıf larexs ağaçtan yapıldı, iç kaplama yerli çamdan yapıldı ve bunların arasına yaz kış güvenle ve sağlıkla oturabilmek adına taş yünü ile izolasyon yapıldı.

Tüm pencereler çift cam antrasit gri olarak yapıldı.

Pencere kenarları İçin su sızdırmamak adına çerçeve yaptırıldı.

1,50×200 metre altı dolaplı sedir yapıldı. Üst kat sağlı sollu depolama alanları yapıldı.

Alt kat da aynı şekilde sağ ve sol depolama alanı yapıldı.

Ev de hem normal elektrik hem de güneş enerjisi ile kullanılabilecek tam tesisatlı her biri ayrı sigorta bağlantılı elektrik tesisatı yapıldı.

Normal betonarme bir evde kullanılabilecek tüm beyaz eşya ve elektronik tüm eşyaları çalıştırabilecek güçte Lexron marka 5 kW ,3 panelli , 2 adet 210 amperlik akü jel akü(lexron Kore malı ),Tam sinüs akıllı inverter ve mppt şarj kontrol cihazı ile güneş enerji sistemi yapıldı ve aktif çalışmaktadır.

Tüm tesisatlar ve aksesuarları eksiksiz ve aktif bir şekilde yapıldı.

Evin içerinde göründüğü gibi hepsi sıfır ve 2 yıl garantili buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,Ocak 2 adet yatak sıfır ambalajı bile açılmamıştır fatura ve garantileriyle beraber vericeğiz

Özenerek ve tamamen kendi hayal güçlerimiz ve isteklerimiz doğrultusunda yaptırdığımız evimizi hiç kullanmadan satıyoruz.

Evin içerinde göründüğü gibi hepsi sıfır ve 2 yıl garantili buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,Ocak 2 adet yatak sıfır ambalajı bile açılmamıştır fatura ve garantileriyle beraber vericez.

14 Eylül 2021 19:39

Liste Kimliği N / A 25 toplam görüntüleme,0 bugün

Yorumlar